Zwiększ sprzedaż w internecie

Biznes plan

Biznes plan dla Twojej firmy

Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu merytorycznych wskazówek oraz realizowaniu analiz finansowych dla swoich klientów – zarówno dużych i dobrze prosperujących przedsiębiorstw, jak i małych firm, dopiero rozpoczynających swoją biznesową drogę. W ramach naszej oferty, proponujemy całościowe wsparcie w tworzeniu planów i analiz biznesowych, niezbędnych podczas starań o uzyskanie kredytu bankowego i dotacji unijnych, jak również wymaganych przez inwestorów i przedsiębiorców, pragnących zweryfikować aktualną i prognozowaną sytuację finansową swojej firmy.
biznes plan

Jaki jest proces tworzenia biznes planu?

Proces tworzenia biznes planu okazuje się prosty i przebiega sprawnie, gdy jego realizację powierzy się specjalistom. Działamy według określonego schematu, który pozwala na skuteczne opracowanie planu dla indywidualnych przedsięwzięć.

Profesjonalny biznes plan – pierwszy krok do sukcesu

W jaki sposób pomożemy Ci stworzyć dobry biznes plan

Biznes plany tworzone przez nas spełniają najwyższe wymagania jakościowe – projektowane są bowiem z wyjątkową starannością i dbałością o szczegóły, cechują się nie tylko wysokim poziomem merytorycznym, lecz również schludnością oraz przejrzystością.

Wykonywane według określonego schematu, każdorazowo optymalizowane są do indywidualnych wytycznych konkretnego klienta. Co ważne, po przekazaniu gotowego biznes planu, pozostajemy w kontakcie z klientem, gotowi nanieść ewentualne poprawki i udzielić wsparcia w negocjacjach z bankiem oraz analitykiem finansowym.

Zgłaszając się do nas, w kilka dni możesz uzyskać profesjonalny biznes plan, którego sporządzenie dostosowane jest do celu, jaki klient chce osiągnąć – wzory biznes planów różnią się między sobą, w zależności od podmiotu, do jakiego są adresowane. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, umożliwiające kreowanie biznes planów na różne potrzeby.

Celem biznes planu w firmie staje się między innymi:

  • uzyskanie dodatkowego źródła finansowania – podczas ubiegania się o kredyt w banku lub w ramach poszukiwania nowych inwestorów,
  • podniesienie świadomości drogi rozwoju danej firmy, ustalonych celów i kroków, zmierzających do ich osiągnięcia,
  • konkretyzacja kolejnych przedsięwzięć oraz weryfikacja ich zasadności i skuteczności,
  • prognoza płynności finansowej.

Współpraca z naszą firmą przebiega zazwyczaj w ramach określonych etapów, które maksymalizują efektywność realizowanych działań. Wobec tego, po pierwszym kontakcie z klientem dokonujemy wyceny danego projektu oraz sporządzamy umowę, w której zawarte są wytyczne dotyczące danego biznes planu oraz informacje, odnoszące się do sposobu jego realizacji. Na bazie informacji, uzyskanych od klienta stworzony zostaje wstępny biznes plan, który przekazywany jest do weryfikacji. Klient może zaakceptować pierwszą wersję projektu lub poprosić o naniesienie ewentualnych poprawek. Projekt ostateczny powinien bowiem spełniać oczekiwania i wymagania klienta – zależy nam na uzyskaniu Państwa satysfakcji.

Nasza działalność adresowana jest wobec instytucji, przedsiębiorców oraz firm z całej Polski.

Kompleksowo sporządzone biznes plany odnoszą się do indywidualnej sytuacji każdej firmy, uwzględniając jej otoczenie, aktualną sytuację gospodarczą, funkcjonowanie poszczególnych działów w firmie oraz indywidualne predyspozycje wszystkich pracowników. Powierzając nam wykonanie biznes planu, klient zyskuje pewność rzetelnie zrealizowanej usługi.

W naszej działalności kierujemy się następującymi zasadami, które umożliwiają nam zwiększenie efektywności kreowanych projektów:

  • uwzględniamy indywidualne wytyczne każdego klienta, szanując jego wymagania oraz odpowiadając na konkretne oczekiwania,
  • kierujemy się celowością projektu oraz realnymi możliwościami jego późniejszej realizacji,
  • tworzone przez nas projekty są czytelne, estetyczne oraz wykonywane z uwzględnieniem wymagań danej instytucji,
  • zapewniamy zrozumiały przekaz treści, zawartych w biznes planie oraz ich wysoką jakość merytoryczną.

Profesjonalny biznes plan powinna posiadać każda firma, zarówno podczas ubiegania się o zewnętrzne źródła finansowania, jak i wobec potrzeby realnej oceny skuteczności podejmowanych działań oraz oceny bieżącej sytuacji finansowej. Gwarantujemy najwyższą jakość projektowanych biznes planów, ich skuteczność oraz rzeczowość. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich zainteresowanych klientów.

 

UWAGA! Nie podejmujemy się realizacji biznes planów na potrzeby dotacji z Urzędów Pracy oraz w celach sfinansowania pierwszej działalności gospodarczej.

Zobacz również

Google AdWords

Kampanie reklamowe Google AdWords są genialnym systemem, który natychmiast dostarczy Ci Klientów…

Strony internetowe

Profesjonalna strona internetowa może zmienić to jak postrzegają Cię Twoi klienci online…

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to działania mające na celu osiągnięcie przez daną stronę jak najwyższy pozycji…

Prowadzenie FanPage

Facebook, to obecnie najbardziej angażujące internetowe medium. Odpowiednie wykorzystanie go, jest gwarancją sukcesu…