Witamy w Rise360 Business & Marketing

Jak zwiększyć zyski?

Błażej Katarzyński Rise360

Panuje powszechne przekonanie, że aby robić skuteczny marketing dla swojej firmy, trzeba mieć ogromne budżety marketingowe i dużo czasu. Marketing w Formule Rise 360 udowadnia, że może to być bardzo proste.

 

Gdybym napisał, że na koniec tekstu podam Ci konkretne rozwiązanie na zwiększenie sprzedaży o 207,36% w 2018 roku, to zainwestujesz 3 minuty w jego lekturę?

 

Zwróciliśmy uwagę, że…

Robiąc skuteczny e-marketing od ponad 2,5 roku zwróciliśmy uwagę na kilka istotnych problemów, z którymi zmaga się większość przedsiębiorców zanim do nas trafili. Proszę sprawdzić, który jest Tobie najbliższy.

– Przedsiębiorcy nie mają czasu na marketing, co świetnie rozumiemy ale to powoduje, że cała firma pozostaje na pastwę rynku(przyjdzie tyle Klientów, ile przyniesie rynek).

– Nie wiedzą jak zareklamować swoją firmę w nienachalny sposób, przez co unikają marketingu, a to oznacza, że tym bardziej zamykają się na nowych Klientów, do których już dawno dociera ich konkurencja.

– Przedsiębiorcy są leniwi, a najgorsze jest to, że ignorując e-marketing nie biorą udziału w sprzedaży internetowej, którą w 2017 roku wyceniono na 7.877 miliardów, złotych.

Kto najbardziej skorzysta?

Na naszej ofercie najbardziej skorzysta przedsiębiorca, który chce zwiększyć ilość zapytań od nowych Klientów.

 1. Wiesz, że musisz to mieć, gdy Twoja firma rośnie głównie przy pomocy poleceń,a czujesz, że może więcej.
 2. Skorzystają na tym przedsiębiorcy, którzy mają wysoką jakość usług/produktów,ale nie wiedzą co zrobić, aby więcej Klientów z tego skorzystało.
 3. Marki, które sparzyły się kiedyś na współpracy ze zwykłą agencją marketingową,ale chcą w końcu zobaczyć skuteczny e-marketing.
 4. Powoduje to, że nasza oferta jest dla przedsiębiorców, którzy chcą sprytniewykorzystać marketing internetowy do zwiększenia sprzedaży.

Nie obsługujemy nowych przedsiębiorców, którzy dopiero otworzyli firmę.

Są jednak proste rozwiązania…

Dla części osób te problemy są gigantyczne, jednak my spotykamy się z nimi na co dzień, dzięki czemu mamy sprawdzone, a co najważniejsze skuteczne rozwiązania.

 1. Możesz się codziennie szarpać z wymyślaniem i prowadzeniem powierzchownych działań, a możesz przygotować z nami strategię marketingową na 12 miesięcy, dzięki czemu Twoja firma spokojnie zrealizuje wyznaczone cele.
 2. Możesz powtarzać to, co robi 97% firm, czyli inwestować całość budżetu w jedną reklamę lub skorzystać z naszego stabilnego modelu S.T.O.L. sprzedaży, aby Klienci sami do Ciebie przychodzili.
 3. Możesz uniknąć tego, co robi 89% firm, czyli nie kontrolować skuteczności działań marketingowych lub w końcu skorzystać z naszych raportów, a najlepsze jest to, w Formule Rise 360 jest to możliwe.

Co konkretnie otrzymasz? Klucz do bramy nowych klientów

Przeprowadzimy Cię przez autorski proces, który daje wzrost przychodów nawet o 207,36%:

 1. Każdy ma czasu w ciągu miesiąca tyle samo, a Ty go oszczędzisz. Oszczędzisz 40 godzin w miesiącu dzięki temu, że wydelegujesz marketing specjaliście.
 2. To znaczy, że oszczędzisz 4000zł(40h*średnia 100zł) w skali miesiąca dzięki temu, że będziesz mógł w tym czasie pracować nad swoim biznesem lub poświęcić ten czas na rodzinę/wakacje.
 3. Dodatkowo zwiększysz zarobki o 207,46% w ciągu roku, dzięki nowym Klientom, których Ci dostarczymy.
 4. Powoduje to, że nie będziesz przepalał budżetów marketingowych na bezskuteczne działania, co oznacza, że wydasz mniej na marketing niż u zwykłych agencji.

 

Co otrzymasz w ramach współpracy:

Otrzymasz drukowaną strategię marketingową, która jest mapą do ukrytego skarbu jakim są Twoi nowi klienci.

Gdzie leży skarb?

 1. Zwiększymy widoczność Twojej firmy w internecie o 20%
 2. Zwiększymy klikalność Twoich reklam o 20%
 3. Zwiększymy ilość zapytań o ofertę o 20%
 4. Zwiększymy skuteczność oferty o 20%*120%*120%*120%*120%=207,46%

Jakich efektów można się spodziewać?

Przykład naszego Klienta: Od jednoosobowego, małego gabinetu do wielkiego
wojewódzkiego centrum medycznego.

Klinika Dolnośląskie Centrum Zdrowej Stopy – DCZS.PL

Wzrost sprzedaży o minimum 300% oraz zorganizowanie konferencji branżowej, na którą przyjechało 200 specjalistów z całej Polski.

Czym jest skuteczny e-marketing?

To można porównać do… stabilnego stołu marketingowego, ale nie chybotliwego pod który trzeba podkładać chusteczki. To szczególnie ważne, ponieważ w Twoim marketingu liczy się to, żeby napływ nowych klientów był stały i stabilny, a stół musi być wstanie unieść obciążenie coraz większej ilości zapytań ofertowych.

Dlaczego warto wybrać nas?

W ciągu 2,5 roku wykonaliśmy ponad 65 kampanii o łącznym budżecie 502 tysiące złotych, ale największym osiągnięciem jest dla nas 20 opinii zadowolonych klientów np. Marcin Bacia napisał “Nie jestem łatwym klientem. Współpracuję z Rise poprzez stały kontakt z Błażejem Katarzyńskim kilkanaście miesięcy. Zakres prac: stworzenie od podstaw mobilnej wersji przestarzałej strony firmowej, modyfikacje tegoż samego “dziwnego” serwisu firmowego, Pogotowie Ratunkowe – WordPress, burze mózgu, doradztwo interwencyjno – sytuacyjne oraz inspiracje. Ujmujące cechy współpracy:

 1. Merytoryczne porady
 2. Stała gotowość do pomocy
 3. Wzorowe miękkie relacje
 4.  Konsekwencja w realizacji celu
 5.  Cierpliwość do “gwoździ” takich jak ja
 6.  Najważniejsze – wysoki poziom usług.” Mając takie doświadczenie i opinie musimy to robić dobrze.

Duzi gracze i znane marki tworzą ogromne działy marketingu, by osiągnąć wysoką sprzedaż.

Możesz skorzystać z firmy, która otwiera bramy do nowych klientów + daje gwarancję skuteczności w postaci zadowolonych Klientów z efektami, a możesz zaryzykować utratę czasu, pieniędzy oraz nerwów.

Do tej pory zaufali nam m.in… Krakowski Uniwestytet Ignatianum, Towarzystwa Biznesowe S.A., EPSA S.A., Arkada International, Vila, CoraMed, Dolnośląskie Centrum Zdrowej Stopy, PIS, a przecież oni nie mogli się mylić.

Co zrobić teraz?

 1. Czasami trzeba podjąć konkretną decyzję, która rozszyfruje zamki do sejfów drogocennych klientów . W tej propozycji podałem wszystkie korzyści, dlaczego warto skorzystać z e-marketingu w formule Rise360. To właśnie ten najlepszy moment, by wybrać własny powód, dla którego rozpoczniemy współpracę teraz.
 2. Wypełnij brief marketingowy, żebyśmy mogli się przygotować na omówienie marketingu w Twojej firmie: kliknij tutaj i wypełnij brief
 3. Proszę się spodziewać telefonu w ciągu 24h od wypełnienia zestawu pytań.

 

P .S.

W ramach podsumowania. Potrafię zwiększyć ilość zapytań nowych Klientów w 30 dni. Proszę o kontakt pod numerem +48 500 502 550. Często jest zajęte, ale zawsze oddzwaniam.