Pozyskuj więcej klientów z internetu

Dotacje unijne na rozwój firm

Nasi partnerzy pomagają i udzielają całościowego wsparcia w procesie starania o fundusze, pochodzące z Unii Europejskiej. W ramach usług zapewniają pomoc merytoryczną, obejmującą porady, inspiracje, dobór, kierowanie i rozliczanie wniosków. Zapoznaj się z możliwościami dotacji poniżej. Dotacje realizujemy wraz z naszym partnerem biznesowym dla firm na terenie całej Polski.
dotacje z unii

Jaki jest proces dotacji?

Proces pozyskiwania dotacji okazuje się prosty i przebiega sprawnie, gdy powierzy się jego realizację specjalistom. Działamy według określonego schematu, który maksymalizuje skuteczność.

Skuteczne pozyskiwanie i obsługa dotacji krok po kroku

W jaki sposób pomożemy Ci pozyskać dotację

  1. Optymalizujemy działania wobec indywidualnego projektu

Dokonujemy gruntownej analizy danego projektu oraz odnajdujemy konkurs, odpowiadający jego specyfice – dzięki temu nasze działania kierowane są do podmiotów, zainteresowanych sfinansowaniem podobnych realizacji. Klient oszczędza więc czas oraz zyskuje pewność skuteczności podejmowanych działań.

  1. Pomożemy wybrać źródło finansowania

Wobec różnorodności dostępnych możliwości uzyskania dofinansowania, pozostajemy na bieżąco w obszarze dotacji, proponując naszym klientom najbardziej adekwatne i skuteczne rozwiązania. W zależności od specyfiki projektu, proponujemy rozmaite źródła dotacji i doradzamy, które z nich stanowi najlepszą alternatywę w danej sytuacji.

  1. Kreujemy profesjonalny wniosek

Tworzone przez nas pisma spełniają wymagania formalne oraz realizowane są z uwzględnieniem wyznaczonych schematów. Gwarantujemy ich estetykę, przejrzystość oraz wysoką jakość, co pomaga stworzyć wrażenie profesjonalizmu i zachęcić potencjalnych inwestorów do udzielenia dotacji.

  1. Pomagamy skompletować wymaganą dokumentację

Formalności w procesie pozyskiwania dotacji jest mnóstwo, a klient zobligowany jest do dostarczenia wszystkich niezbędnych dokumentów – pomożemy je skompletować i wyjaśnimy, które z nich są wymagane.

  1. Wspieramy w procesie pozyskiwania funduszy

Pozostajemy w kontakcie z klientem w procesie pozyskiwania dotacji, udzielamy wskazówek oraz pomagamy w negocjacjach z inwestorami.

  1. Pomagamy w realizacji projektu

Po uzyskaniu dotacji, wspieramy klienta w realizacji założonego planu, wypełnieniu wymagań formalnych oraz ustalonego harmonogramu. Z nami zrealizujesz swój projekt bez komplikacji.

  1. Profesjonalnie rozliczymy pozyskaną dotację

Sporządzamy wnioski o płatność, zgodne z wymaganiami danej instytucji finansującej – pomożemy wypełnić niezbędne formalności, skompletować dokumentację oraz rozliczyć dotację w skuteczny i bezproblemowy sposób.

70 000 zł

Minimalna wartość dotacji

Pomożemy Ci uzyskać dotację

Z pewnością pomożemy stworzyć projekt inwestycyjny dla przedsiębiorstw, wykreujemy dokument analityczny w zakresie badawczo-rozwojowym, udzielimy wsparcia firmom, pragnącym rozwijać się w obszarze odnawialnych źródeł energii oraz nowoczesnych technologii. Dodatkowo, tworzymy projekty, wymagane podczas starań o udział w szkoleniach, targach oraz misjach.

Zobacz również

google adwords

Google AdWords

Kampanie reklamowe Google AdWords są genialnym systemem, który natychmiast dostarczy Ci Klientów…

praca na laptopie

Strony internetowe

Profesjonalna strona internetowa może zmienić to jak postrzegają Cię Twoi klienci online…

google

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to działania mające na celu osiągnięcie przez daną stronę jak najwyższy pozycji…

facebook fanpage

Prowadzenie FanPage

Facebook, to obecnie najbardziej angażujące internetowe medium. Odpowiednie wykorzystanie go, jest gwarancją sukcesu…