Pozyskuj więcej klientów z internetu

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Rise360 zajmuje się zwiększaniem sprzedaży w internecie poprzez odpowiednio dopasowane działania marketingowe. W zakresie naszych usług znajdują się między innymi: konsultacje marketingowe, strony internetowe, sklepy internetowe, kampanie Google Ads, pozycjonowanie oraz prowadzenie FanPage na Facebooku.

Agencja Rise360 stosuje autorską metodę M.A.R.K.E.T. 360. Oznacza to, że zajmujemy się całokształtem Twojego marketingu i nie stosujemy tymczasowych, krótkotrwałych rozwiązań. Nasze relacje z klientami opierają się na zasadzie współpracy, a nie jednorazowej sprzedaży danego produktu.

W teorii, każda usługa marketingowa powinna zwiększyć sprzedaż firmy. Wieloletnia praktyka pokazała nam jednak, że tylko odpowiednio dobrane działania przynoszą najbardziej pożądane rezultaty. Podczas konsultacji, jak doświadczony lekarz, zbadamy stan marketingu Twojej firmy i wdrożymy odpowiednie metody poprawy sprzedaży.

W zależności od wybranej usługi, otrzymasz co miesiąc szczegółowy raport dotyczący działań, jakie podejmujemy. Jesteśmy zwolennikami zasady fair play w biznesie, dlatego poprzez raporty, będziesz miał pełen wgląd przebieg rozwoju Twojego marketingu. Nie wstydzimy się swoich sukcesów!

Efekty dobrze przeprowadzonej kampanii Google Ads możemy zauważyć praktycznie z dnia na dzień, natomiast pozycjonowanie strony to proces długotrwały i na efekty możemy czekać od 3 do 6 miesięcy. Rozwój marketingu to nie jest sprint, lecz maraton. Wypracowanie i przetestowanie odpowiednich rozwiązań dla Twojej firmy, przyniesie najlepsze wyniki, jeśli zdecydujesz się na stałą współpracę z naszą agencją.

Przede wszystkim nie bój się rozmawiać o swoich problemach. Aby odpowiednio dostosować strategię marketingową, musimy znać dotychczasowe działania, które zostały podjęte, nawet jeśli nie były to profesjonalne rozwiązania. Opowiedz nam o swoim biznesie. Nikt inny nie zna się na Twojej branży tak jak Ty, dlatego podczas współpracy będziemy chcieli poznać Cię jak najlepiej.

Koszty prowadzenia kampanii w serwisach takich jak Google oraz Facebook są uzależnione od budżetu, jaki jesteś w stanie przeznaczyć na marketing. Obsługa abonamentów marketingowych zaczyna się od 1000zł miesięcznie dla firm lokalnych i od 3000zł miesięcznie dla firm ogólnopolskich. Wyższy budżet pozwoli nam na prowadzenie szerszych działań, a zatem na dotarcie do szerszego grona odbiorców.