Agencja marketingowa Lublin

Rise360 to agencja marketingowa prowadząca działania dla firm z Lublina i okolic oraz innych miast w całej Polsce. Prowadzimy działania marketingowe zarówno dla małych, lokalnych firm, jak i dla marek o ogólnopolskim zasięgu.

Czy możliwa jest w pełni zdalna praca z agencją marketingową?

Lublin nie jest miastem, w którym znajduje się nasze biuro, ale od lat z sukcesami prowadzimy działania marketingowe dla firm z całej Polski. Większość komunikacji odbywa się telefonicznie i przez internet, choć równie chętnie spotykamy się z klientami na bezpośrednich konsultacjach. Spotkania biznesowe prowadzone online dla większości z nas stały się już normą, a wielu naszych klientów świadomie wybiera właśnie taki model komunikacji ze względu na dużą oszczędność czasu.

Dlaczego warto z nami pracować?

Jesteśmy zespołem specjalistów o różnych umiejętnościach i kompetencjach. Nie proponujemy klientom rozwiązań, co do których nie mamy pewności. Działamy skutecznie i tak, by budżet, który mamy do dyspozycji, niezależnie od wysokości został maksymalnie wykorzystany. Zależy nam na dobrej komunikacji z klientami, dlatego od początku staramy się tworzyć z nimi partnerskie i serdeczne relacje. Przyjazne i otwarte nastawienie obu stron znacznie ułatwia współpracę i pomaga w osiągnięciu spektakularnych efektów.

Jakie efekty może dać współpraca z kreatywną agencją marketingową?

Współpraca z naszymi klientami prowadzi do znacznego zwiększenia sprzedaży – nasze działania mogą zwiększyć ją od 15% do 255%. Takie wyniki możemy osiągnąć dzięki:

  • optymalizacji strony internetowej,
  • pozycjonowaniu AI,
  • Google Ads AI,
  • stworzeniu nowej identyfikacji wizualnej marki. 

Cookies?

Chcesz zwiększyć sprzedaż w internecie? Napisz!
Błażej Katarzyński

Potrzebujesz konsultacji?