Opinie

Dołącz do grona marek, które chcą odmienić rynek

Współpracę w marketingu franczyzy i 40 naszych oddziałów zaczęliśmy 2 lata temu. W 1 roku zanotowaliśmy wzrost klientów o rozwiń opinię 50% w całej Polsce. W 2 roku wzrost wyniósł kolejne 40% pomimo spadków na rynku. Firma wykonała dla nas pełny marketing od A do Z: strategię, branding, interior, stronę www, landing page oraz kampanie na Facebooku. Polecam Rise360 jako zaangażowanego partnera w rozwoju biznesu!

Wojciech Rojkowski

CEO Leader School

Jakub Chweściuk

Rise360 wykonało dla nas kompleksowy audyt digital marketingu w zakresie SEO, Facebook Ads, Google Ads oraz analityki w Google Analytics. rozwiń opinię Jesteśmy zadowoleni z wykonanych prac. Zespół wykazał się dużą wnikliwością i wykrył obszary optymalizacji, których wcześniej nie braliśmy pod uwagę. Rekomendujemy agencję do kompleksowego audytu marketingowego.

Jakub Chweściuk

Prezes Bialcon S.A.

Z firmą Rise360 mam przyjemność współpracować od września 2019 roku w zakresie pozycjonowania naszej strony hdplus.pl. Firma rozwiń opinię prowadzi również naszą kampanię w Google Adds od maja 2020 r. Przy moich niewysokich nakładach, jestem bardzo zadowolony z osiąganych wyników sprzedaży w kanale internetowym - wzrost 4-krotny w roku 2020 w stosunku do roku 2019. Comiesięczne konsultacje z p. Błażejem i p. Klaudią pozwalają na bieżąco modyfikować działania marketingowe w kanale internetowym. Firma godna polecenia - robią swoje z dużym profesjonalizmem.

Henryk Durka

Właściciel HDPlus.pl

Waldemar Bukowski

Z Rise360 współpracujemy od około roku. Szukaliśmy agencji, która zaangażuje się w cały nasz marketing. Na start zamówiliśmy rozwiń opinię audyt digital marketingu. Dzięki wskazówkom firmy zoptymalizowaliśmy i zwiększyliśmy budżet marketingowy. Firma pomaga nam także w zakresie pozycjonowania technicznego, reklamy na Facebooku, administrowania stroną www, rebrandingu i konsultingu. Zespół wyróżnia to, że mamy z nimi stały kontakt i co miesiąc spotykamy się, by podsumować obecne działania i zaplanować następne. Żadna inna agencja nie proponowała nam takiego podejścia i czujemy, że z każdym pytaniem i pomysłem możemy przyjść, i porozmawiać. Oczywiście wyniki też są bardzo dobre i tutaj bez dwóch zdań, jesteśmy zadowoleni, ale właśnie ta ścisłą współpracą jest dla nas niewątpliwym plusem, szczególnie że mamy własny dział marketingu, który ściśle współpracuje z Rise360. We współpracy dowiedzieliśmy się bardzo dużo na temat najnowszych rozwiązań reklamowych i obecnych trendach w marketingu. Nie raz pomagali nam w dodatkowych rzeczach, od których zależało powodzenie kampanii marketingowej. Polecamy firmę i liczymy na długą współpracę.

Waldemar Bukowski

Prezes Dobre Drzwi sp. z o. o.

Dominika Bilik

Współpracuję z Rise360 od 2013 lub 2014 roku. Nie wyobrażam sobie oddać marketingu mojej firmy komukolwiek innemu! Absolutnie rozwiń opinię najlepsi.

Dominika Bilik

Właściciel DCZS

karolina-wlodarczyk

Z Rise360 moja firma stała się najbardziej rozpoznawalną wśród klientów firmą w mojej branży w regionie. Rzetelne raporty, rozwiń opinię pomoc i zaangażowanie oraz pomyły by osiągnąć jeszcze lepsze wyniki marketingowe sprawiają, że mam do nich pełne zaufanie. Polecam serdecznie!

Karolina Włodarczyk

Właściciel

Marka Stokłosa

Jeżeli szukasz specjalistów, którzy pomogą ci zaistnieć w internecie, to dobrze trafiłeś. Wiedza, doświadczenie, indywidualne rozwiń opinię podejście do klienta oraz cierpliwość w tłumaczeniu zawiłych zagadnień sprawi, że poczujesz się zaopiekowany. Z pewnością polecam agencję Rise360.

Marta Stokłosa

Właściciel

Mateusz Sienkiewicz

Polecam współpracę z firmą Rise360. W końcu czuję, że jestem w dobrych rękach. Oprócz samych kampanii reklamowych przeprowadzili rozwiń opinię szereg zmian na stronie mojej firmy co odbiło się pozytywnie na liczbie klientów. Bardzo często sami wychodzą z inicjatywą co zmienić, żeby poprawić skuteczność reklam tak, aby przekładały się one na finalne zamówienia.

Mateusz Sienkiewicz

Właściciel

Edward Koziarzewski

Współpracuję z Rise360 od kilku lat, z każdym kolejnym rokiem nasze firmy coraz bardziej się zbliżają do siebie W Rise360 robiliśmy rozwiń opinię stronę internetową, wiele nauczyłem się na konsultacjach z Błażejem i Jackiem. Polecam wszystkim, którzy lubią jasną stronę biznesu i profesjonalistów.

Edward Koziarzewski

Prezes

Zaangażowani, kreatywni, przedsiębiorczy, pomysłowi, elastyczni i skuteczni. Nic więcej nie można chcieć!

Iwona Stachurska

Marketing&PR manager

Zweryfikuj nasze opinie w Google

Zapoznaj się z wypowiedziami właścicieli firm

+300% zamówień w ecommere

+50% kursantów co roku w franczyzie

Marketing firmy lokalnej Intirol. Nowe zlecenia i 3 zatrudnionych pracowników

Cookies?

Chcesz zwiększyć sprzedaż w internecie? Napisz!
Błażej Katarzyński

Potrzebujesz konsultacji?