Jak poprawiliśmy wizerunek marki,
by generowała milionowe sprzedaże.

Rebranding
Website
SEO/SEM

O kliencie

Elewdom to spółka, która od 13 lat wykonuje remonty dużych budynków oraz rozbiórki w Warszawie. Ich specjalizacja do hydroizolacje oraz dachy zielone. Firma zatrudnia ponad 60 pracowników na pełen etat oraz ma licznych podwykonawców. Dotychczas wykonali ponad 118 remontów o łącznej wartości 120 milionów złotych.

1,5 mln

sprzedaży w pierwsze 3 miesiące

30

telefonów miesiecznie

20

zapytań mailowych miesiecznie

Współpraca zwróciła się nam wielokrotnie

Damian Łata

Founder EWELDOM

Wyzwania

Firma bierze udział w przetargach. Celem była budowa wizerunku, który skłoni inwestora do współpracy pomimo tego, ze oferta Elewdom nie jest najtańsza. Drugim celem było uruchomienie skutecznego marketingu internetowego i pozyskiwanie kontraktów z internetu. Klient z uwagi na ograniczony czas szukał agencji marketingowej, która zajmie się realizacją od A do Z. Jak to zrobiliśmy?

Przygotowaliśmy plan działań dla klienta, który gwarantował najwyższą jakość realizacji i skuteczność działań marketingowych:

01

Komunikacja marki

Stworzyliśmy nową markę dla klienta.
Czas: 1 miesiąc

02

Marketingowa strona www

Strona, która generuje zapytania ofertowe
Czas: 2 miesiace

03

Rebranding

Przygotowaliśmy branding premium
Czas: 3 miesiące

04

Reklama w internecie

W pierwsze 3 miesiące klient pozyskał kontrakty na 1 mln zł.
Czas: Stała współpraca

05

Produkcja materiałów

Teksty, fotografia, filmy video.
Czas: 3 miesiące

Założenia komunikacji marki

Aby uniknąć sytuacji, w której na rynek remontowo-budowlany wejdzie kolejna generyczna marka, zbadaliśmy kluczowe potrzeby w branży i dzięki temu powstało hasło: Solidne Remonty.

Obietnicę potwierdziliśmy poprzez zbudowanie RTB - reason to believe, pokazując wyróżniki klienta.

250 mln wartość realizacji oraz ponad 118 zadowolonych inwestorów

100% remontów skończonych w terminie poparte referencjami

60 pracowników etatowych gotowych do działania

przedstawiliśmy wykonane inwestycje poprzez interaktywną mapę

Zarekomendowaliśmy Elewdom nagranie serii filmów case study z budów, wywiady z kierownikami budowy oraz z przedstawicielami spółdzielni mieszkaniowych. Klient otrzymał plik strategiczny z wytycznymi do komunikacji marki we wszystkich kanałach, dzięki temu powstała komunikacja w tekstach, social media oraz na stronie www.

Rebranding

Przygotowaliśmy dla klienta wiele propozycji i wyłoniliśmy z nich najbardziej unikalną markę premium. Połączenie liter E oraz D w sygnecie odróżnia markę Elewdom od konkurencji, których logo zawierają standardowe ikony domów, żurawi oraz bloków. Kolor złoty i zielony prezentują jakość oraz wartości marki, która 100% budów wykonała w terminie.

Produkcja materiałów

Przygotowaliśmy dla klienta teksty na stronę www oraz wytyczne do materiałów video. Dzięki temu powstała seria wywiadów oraz filmów z działalności Elewdom. Przykładowy film:

Marketingowa strona www

Podczas warsztatu z klientem przygotowaliśmy makietę i strukturę strony internetowej. Na podstawie makiety powstał projekt graficzny, a następnie zakodowana strona internetowa na platformie WordPress.

Reklama internetowa

Uruchomiliśmy dla klienta reklamę w systemie Google Ads. Dodatkowo zainstalowaliśmy na stronie system połączeń Livecall, aby generować więcej zapytań. Klient zgłosił duży odzew zapytań z internetu i zdobył w pierwsze 3 miesiące kontrakty z internetu o wartości 1,5 mln złotych.

""

Ty też chcesz osiągać
z nami takie rezultaty?

Zostaw nam prośbę o kontakt a postaramy się odpowiedzieć w ciagu 24 godzin.

  Wyniki

  Dzięki optymalizacji konwersji, strony www, wprowadzeniu bloga oraz technologii AI w Google Ads oraz pozycjonowaniu klient zwiększył i stale podnosi przychody z internetu.

  Wzrost sprzedaży o 40%

  Wzrost fraz w TOP10 z 239 do 2580 w 3 lata

  Wzrost konwersji w Google Ads o 86% w 3 miesiące optymalizacji

  Prowadzisz podobny biznes i chcesz osiągać takie rezultaty?

  Cookies?

  Chcesz zwiększyć sprzedaż w internecie? Napisz!
  Błażej Katarzyński

  Potrzebujesz konsultacji?