Pozyskuj więcej klientów z internetu

Kampanie Reklamowe Google Ads

Kampanie Ads umożliwiają marketing w wyszukiwarkach, czyli wyświetlenie krótkich reklam tekstowych, kierujących na stronę internetową Twojej firmy. Dzięki Ads Twoja strona może się wyświetlać w Google jako pierwsza, na wybrane słowa kluczowe. Dzięki temu docierasz do Klientów z wyszukiwarki przed konkurencją.
google adwords

Na czym polega dobra kampania w Ads?

Dobra kampania reklamowa polega na znalezieniu słów kluczowych, które pozwolą Ci dotrzeć do jak największej ilości Klientów. To przede wszystkim dobrze prezentująca się strona internetowa na tle konkurencji, z atrakcyjnymi i użytecznymi treściami. Ważne jest, aby kampanie reklamowe były okresowo optymalizowane tak, by zwiększyć ilość kliknięć i zredukować ich koszty.

Krok po kroku

W jaki sposób prowadzimy kampanie reklamowe Ads

Jak przebiega proces kampanii w Ads? Składają się na niego 3 podstawowe kroki:

  • Dobór odpowiednich słów kluczowych
  • Audyt i optymalizacja strony docelowej
  • Optymalizacja słów kluczowych i testowanie różnych wersji reklam w Ads

Jak w praktyce działa Google Ads?

AdsW wyszukiwarce Google jako pierwsze wyświetlają się reklamy Ads. Są to krótkie, tekstowe reklamy z 2 nagłówkami o długości 30 znaków i opisem o długości 90 znaków. Reklamy Ads są podlinkowane i prowadzą do Twojej strony internetowej. Ads pozwala na linkowanie reklam do dowolnej części serwisu – na podstrony z opisem usług lub produktów.

Reklamodawcy płacą za kliknięcie użytkowników w reklamy Ads, a tym samym przejście użytkownika na stronę reklamodawcy. Dzięki temu reklamodawcy płacą tylko za kliknięcia Klientów zainteresowanych ich ofertą, którzy weszli na stronę reklamodawcy. Dodatkowo, Ads oferuje atrakcyjne rozszerzenia udoskonalające reklamy, takie jak:

  • rozszerzenie lokalizacji – wskazuje na adres firmy reklamodawcy
  • rozszerzenie połączeń – pozwala na bezpośrednie połączenie telefoniczne na smartphonach, po kliknięciu w przycisk Zadzwoń
  • rozszerzenie objaśnień – informuje o zaletach i silnych stronach firmy reklamodawcy
  • rozszerzenie linków do podstron – pokazuje menu, kierujące do najważniejszych części strony

Ponadto Google Ads umożliwia prowadzenie kampanii reklamowej z reklamą graficzną wyświetlaną w sieci reklamowej, reklamę w YouTube oraz poczcie Gmail.

od 250zł/mies.

Koszt prowadzenia kampanii Ads

od 150zł/mies.

Koszt konfiguracji Ads Remarketing

od 300zł

Koszt dedykowanych grafik reklamowych Ads Display Ads

Przykłady reklam graficznych

Przykłady reklam graficznych

reklama graficzna Ads baner

Kierowanie reklam

Jak kierować reklamy do potencjalnych Klientów
kierowanie-reklamGoogle Ads oferuje zaawansowane narzędzia do kierowania reklam. Dzięki temu reklamy mogą być wyświetlane tylko potencjalnym Klientom. Prowadząc kampanię reklamową możemy kierować ją na wybrane lokalizacje(np. tylko Wrocław), na wybrane słowa kluczowe(np. szkolenia managerskie Wrocław) Maksymalizuje to przychody z reklam Ads.

Remarketing

Retargeting reklam
Remarketinreklama graficznag w Google Ads polega na wyświetlaniu się reklam graficznych w sieci reklamowej osobom, które wcześniej odwiedziły Twoją stronę. Jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów reklamowania się, który uzupełnie podstawowe kampanie reklamowe w Ads.

Zobacz film i dowiedz się, jak działa Google Ads

b@rise360.pl

E-Mail

(48) 500 502 550

Telefon

Szybka 1b/22, 50-421 Wrocław, PL

Biuro