Oferta pracy

Business Development Representative

Praca zdalna

Rise360 to nie tylko agencja digitalowa. To miejsce, w którym marzenia implementujemy do rzeczywistości. Marketing jest naszą supermocą. Jeśli szukasz przestrzeni, w której twórcza dusza spotyka pełne wyzwań zadania, a innowacje i kreatywność idą w parze z faktyczną realizacją pomysłów – jesteśmy stworzeni dla Ciebie!

Wypatrujemy momentu, kiedy powitamy na pokładzie nową osobę na stanowisku Business Development Representative. Potrafisz przewidzieć, czego potrzebuje klient, zanim on sam o tym pomyśli? Czujesz, że możesz tak pokierować karierą swoją i klienta, aby wynieść je na wyższy poziom? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Nasz zespół to #squadgoal #petlovers #digitalnomadzi #globetrotters. Pracujemy zdalnie, ale zawsze jesteśmy gotowi na niezapomniane wyjazdy (tak, zbieramy się ekipą i pracujemy tydzień w Hiszpanii) i eventy (wyjeżdżamy na integracje, konferencje, meetupy). Cenimy sobie energię, kreatywność i poczucie humoru, idące w parze z odpowiedzialnością, samodyscypliną i troską o pozostałych członków zespołu. Szukamy ludzi, którym zależy na ludziach.

Jesteś gotowy na przygodę życia? Check it out:

Kogo poszukujemy?

Szukamy osoby:

  • Posiadającej co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, idealnie w branży digitalowej, agencyjnej, IT, związanej z siecią.
  • Swobodnie poruszającej się w 3 głównych obszarach sprzedaży: Inbound-Outbound-Old Business.
  • Z doświadczeniem w pracy z przedsiębiorcami, może prowadzącej kiedyś własny biznes.
  • Chcącej wyżej, więcej, mocniej.
  • Kreatywnej i innowacyjnej. Zdolnej do myślenia i działania „poza schematami”. Przy czym nie potrzebujemy oklepanego „out of the box” – szukamy Sherlocka i Watsona w jednym!
  • Zdeterminowanej i nastawionej na osiąganie celów, z rozwiniętymi umiejętnościami sprzedażowymi.
  • Nastawionej na pracę zdalną, ale także gotowej do wyjazdów, eventów, pracy w terenie.
  • Bez problemu radzącej sobie z narzędziami i technologiami stosowanymi w sprzedaży, takimi jak CRM (Pipedrive), arkusze kalkulacyjne i prezentacje (Google Workspace).
  • Potrafiącej efektywnie raportować swoje wyniki.
  • Doskonale rozumiejącej rynek i branżę, w której działamy, a także naszą konkurencję.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Komunikacja z aktualnym oraz potencjalnym klientem.
  • Diagnozowanie potrzeb marketingowych klienta oraz przygotowywanie ofert.
  • Tworzenie planów obsługi do przedstawienia klientowi w procesie sprzedaży.
  • Prowadzenie wraz z teamem marketingu działań outboundowych – social selling, budowanie grup odbiorców i cold treści.
  • Przeprowadzanie badań satysfakcji klienta (NPS, cSAT)
  • Dbanie o systemy CRM i bazy danych, obsługa administracyjna – faktury i umowy.
  • Raportowanie sprzedaży oraz onboarding klienta w dziale realizacji.
  • Tworzenie materiałów sprzedażowych z działem marketingu.

Kim nie jesteśmy i co oferujemy?

Nie jesteśmy korporacją. Panuje u nas twórcze flow i musisz potrafić się w nim odnaleźć. Oferujemy wiele linii biznesowych, więc przygotuj się na proces szybkiego uczenia. Ważne jest dla nas, abyś lubił poznawać się na rzeczy, pogłębiać tematy, być dociekliwym.

  • Wynagrodzenie 7000 – 8000 zł netto + VAT (lub odpowiednik UOP)
  • Pracujemy krócej, czyli wydajnie! 6h pracy dziennie, bez weekendów i nadgodzin. Do tego płatny urlop.
  • Wylatujemy 2x do roku na 7-dniowe workation – pracujemy zacieśniając relacje w egzotycznych krajach.
  • Raz na kwartał Miesiąc Rozwoju (3h tygodniowo na rozwój kompetencji/szkolenia płatne w ramach pracy),
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Szkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków,
  • Pracę na księdze firmowych procedur – poruszasz się na stanowisku jak po torach,
  • {racę zdalną w dowolnym miejscu na ziemi,
  • Sprzęt do pracy, budżet konferencyjno-networkingowy
  • Dostęp do branżowej platformy e-learningowej.

Jeśli interesujesz się psychologią, lubisz tworzyć, planować marketing, a zarządzanie projektami to coś, co Cię kręci, jesteśmy miejscem dla Ciebie.

To już wiesz – teraz czas na Twój ruch!

Chcesz aplikować?

Prześlij nam swoje CV oraz link do Twojego profilu na LinkedIn.

CV w formacie PDF prześlij na adres [email protected] (w polu wiadomości wpisz: Praca – Business Development Representative – Twoje Imię i Nazwisko”).