Agencja marketingowa Kraków

Agencja marketingowa dla Twojej firmy z Krakowa to niekoniecznie ta, która ma siedzibę w tym samym mieście, ale przede wszystkim ta, która sprawnie skoordynuje wszystkie działania marketingowe i osiągnie efekty w postaci poprawy wizerunku Twojej marki, wzrostu zapytań ofertowych oraz znacznego wzrostu sprzedaży. 

Rise360 – agencja marketingowa dla klientów z Krakowa

Rise360 to agencja marketingowa działająca na terenie całego kraju i obsługująca firmy z Krakowa oraz wielu innych polskich miast. Zajmujemy się przede wszystkim działaniami prowadzącymi do wzrostu sprzedaży firm – zarówno tych niewielkich, lokalnych, jak i większych ogólnopolskich marek. By to osiągnąć, budujemy marketingowe strony internetowe z wysokim współczynnikiem konwersji, wykorzystujemy technologię AI do pozycjonowania oraz tworzenia kampanii reklamowych Google Ads, a także zajmujemy się tworzeniem profesjonalnego wizerunku marki u klientów. 

Jak działamy? Czyli etapy współpracy z agencją marketingową

Szukasz sprawnie działającej agencji marketingowej dla swojej firmy z Krakowa? Chętnie nawiążemy współpracę. Niezależnie od zakresu projektu i wielkości firmy, naszą pracę zawsze dzielimy na trzy etapy.

  • Audyt. Na początku współpracy przeprowadzimy audyt i sprawdzimy Twoją markę oraz jej bezpośrednią konkurencję, a Ty otrzymasz szczegółowy raport z przeprowadzonych działań. 
  • Plan marketingowy. Kolejnym etapem jest przygotowanie planu marketingowego, które zajmuje ok. 3 miesięcy. W tym czasie przygotowujemy zakres działań, które realnie wpłyną na wzrost sprzedaży.
  • Wdrożenie. Ostatni etap to działanie! Potrzebujemy roku, by zwiększyć Twoją sprzedaż nawet do 255%. 
Agencja marketingu w Krakowie
Firma marketingowa Kraków

Firma marketingowa w Krakowie

Kraków – miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce nad Wisłą, drugie co do wielkości miasto w kraju pod względem liczby ludności i powierzchni. Oficjalna stolica Polski do 1795 roku oraz miasto koronacyjne i cmentarz królów polskich. Od 1000 roku nieprzerwanie była stolicą diecezji krakowskiej (jednej z pięciu w ówczesnej Polsce), a od 1925 archidiecezji i stolicy.

Od uzyskania niepodległości w 1918 r. Lotniskowiec miasta (od 1999 r. siedziba władz Małopolskiego Sterowca), jest jednocześnie centralnym ośrodkiem miejskim aglomeracji krakowskiej i aglomeracji krakowskiej. Kraków to stolica historycznej Małopolski. Znajduje się na terenie Bramy Krakowskiej, Zagłębia Nidziańskiego i Pogórza Zachodniobeskidzkiego.

Siedziba m.in. Polskiej Akademii Umiejętności, Narodowego Centrum Nauki, Instytutu Nafty – Państwowego Instytutu Badawczego, Państwowego Instytutu Hodowlanego, Wyższej Szkoły Sprawiedliwości i Prokuratora Krajowego, Komendy Głównej Wojsk Specjalnych RP , również jedno z Dowództw Sił Specjalnych NATO, Centrum Operacji Lądowych – Dowództwo Dywizji Lądowej.
Najstarsza polska uczelnia działająca w mieście od 136r. – Uniwersytet Jagielloński. Miasto posiada obiekty kultury o znaczeniu i randze narodowej, m.in.: Zamek Królewski na Wawelu, Teatr Narodowy Stary, Juliusza Słowackiego w Krakowie, Muzeum Narodowe.

Cookies?

Chcesz zwiększyć sprzedaż w internecie? Napisz!
Błażej Katarzyński

Potrzebujesz konsultacji?