Szukasz agencji, która zajmuje się obsługą marketingową firm? Zanim wybierzesz agencję, która zaopiekuje się Twoim marketingiem, dowiedz się więcej o tym, na co zwrócić uwagę przy wyborze i w jaki sposób działają tego rodzaju firmy. Co warto wiedzieć o internetowych agencjach marketingowych?

Czym zajmują się firmy marketingowe?

Firmy marketingowe dzielą się na te, które zatrudniają specjalistów o zróżnicowanych umiejętnościach i mogą zająć się marketingiem marki od A do Z oraz te, które działają w ramach określonej specjalizacji. W zależności od potrzeb marketingiem Twojej marki może zająć się:

  • agencja marketingowa social media – to firma marketingowa zajmująca się prowadzeniem kanałów w mediach społecznościowych oraz kampanii reklamowych za ich pośrednictwem,
  • kreatywna agencja marketingowa – której głównym zadaniem jest tworzenie kreacji reklamowych przeznaczonych do użytku online oraz materiałów, takich jak ulotki, broszury czy plakaty,
  • agencja SEO lub SEM – czyli firma zajmująca się optymalizacją przeglądarek pod kątem wyszukiwarek.

Zadaniem agencji marketingowej jest stworzenie określonego w planach wizerunku firmy oraz wpłynięcie na wzrost wyników sprzedażowych. 

Jak wybrać firmę marketingową dla swojej marki?

Na co powinieneś zwrócić uwagę, wybierając firmę marketingową? Wybierając agencję marketingu dla swojej marki, pamiętaj o sprawdzeniu kilku istotnych kwestii.

  • Doświadczenie. Szukając firmy, zwracaj uwagę na takie, które mają doświadczenie w prowadzeniu działań w zakresie, jakiego Ty potrzebujesz.
  • Portfolio i case–studies. Warto zwracać uwagę również na te agencje, które udostępniają swoje portfolio oraz case–studies. Takie przykłady pozwolą Ci zorientować się, w jaki sposób dany zespół prowadzi działania i jakie osiąga efekty.
  • Specjalizacja. Jeśli zależy Ci na tym, by firma marketingowa, którą wybierzesz, poprowadziła cały marketing Twojej firmy, wybierz agencję 360. Jeżeli zależy Ci np. tylko na mediach społecznościowych, wybierz agencję social media.  

Agencja marketingowa Rise360 – jak działamy?

Rise360 to agencja marketingowa świadcząca usługi dla firm na terenie całej Polski. Zajmujemy się kompleksową obsługą marketingową firm, a w szczególności czterema jej filarami. W jakich obszarach się specjalizujemy?

  • Marketingowe stron internetowe. Tworzymy strony o wysokim współczynniku konwersji, które są zoptymalizowane pod SEO i skutecznie dostarczają nowych klientów.
  • Pozycjonowanie techniczne AI. Jako jedna z dwóch polskich firm zajmujemy się pozycjonowaniem stron z wykorzystaniem technologii AI, dającym możliwość zdobycia wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania nawet w konkurencyjnych branżach.
  • Google Ads AI. Prowadzimy również skuteczne kampanie reklamowe Google z wykorzystaniem sztucznej inteligencji AI.
  • Identyfikacja wizualna. Tworzymy materiały wizualne pozwalające stworzyć lub poprawić wizerunek marki w sieci. Przeprowadzamy research konkurencji, tworzymy kilka propozycji logo oraz przygotowujemy pełny pakiet materiałów wizerunkowych do druku. 

 

Cookies?

Chcesz zwiększyć sprzedaż w internecie? Napisz!
Błażej Katarzyński

Potrzebujesz konsultacji?