Historia jak z kosmosu

Dlaczego założyłem bloga? Historia z kosmosu.

„To mały krok dla człowieka, ale wielki krok dla ludzkości” – to nie były pierwsze słowa, wypowiedziane przez człowieka na Księżycu. Ani drugie. Nawet nie trzecie. Wypowiedziano je dopiero w 6,5 godzin po lądowaniu. Czy wcześniej pusty, lecz przepiękny widok pustyni Księżycowej zaparł dech w piersi załodze Apollo? Zapewne tak, lecz po wylądowaniu, pierwszymi słowami były: „Lampka kontaktowa!”, które wypowiedział Buzz Aldrin. Oznaczało to, że statek wylądował na Księżycu. Mało kto w ogóle słyszał to zdanie, a przecież jest tak ważne w naszej historii. Ten pierwszy wpis na blogu będzie niczym słowa Buzza Aldrina. Bardzo ważny, lecz nie najważniejszy. Gdy już zaczniesz się zaczytywać w praktycznych wskazówkach i wiedzy marketingowej, zapamiętasz je na bardzo długo – tak, jak słowa Neila Armstronga.

Cel dla Ciebie?

Otworzyłem tego bloga z prostej przyczyny. Na co dzień jestem e-marketerem od zadań specjalnych. Prowadzę agencję marketingową we Wrocławiu Rise360, która zajmuje się skutecznym e-marketingiem i strategiami biznesowymi. Codziennie pisze do mnie kilka osób, które chcą zwiększyć sprzedaż, dzięki narzędziom e-marketingu. Ich najczęstsze problemy to:

  1. Nie wiedzą, jak zacząć. Czyli – na czym polega marketing i jakie pierwsze kroki postawić w internecie, żeby zacząć sprzedawać.
  2. Nie wiedzą, co robią źle. Marketing jest jak precyzyjny pocisk wymierzony przez snajpera. Mikro zmiany, dają makro rezultaty.
  3. Nie wiedzą, co więcej mogą zrobić.Czyli jakie działania i poprawki wprowadzić, aby podnieść skuteczność obecnych działań marketingowych.

Napisałem, aby dzielić się swoją wiedzą z takimi osobami. Jeżeli jesteś taką osobą, mam dla Ciebie propozycję:

Cel dla Ciebie: Zwiększyć sprzedaż w 2019 roku

Zasady są proste

Na blogu publikuję 2% swojej wiedzy. Na konsultacjach 1:1 otrzymujesz 100% wiedzy i kompleksowe przygotowanie.

Przeczytaj następny wpis, w którym wyszczególniłem 4 główne błędy, przez które nie budujesz marki osobistej. Jak ich uniknąć? O tym w artykule 😉

Udostępnij

Zobacz również

Cookies?

Chcesz zwiększyć sprzedaż w internecie? Napisz!
Błażej Katarzyński

Potrzebujesz konsultacji?