Klaudia Chabrzyk

Team leader

Absolwentka studiów MBA – Master of Business Administration na Akademii WSB. Certyfikowany specjalista pozycjonowania stron internetowych (międzynarodowy certyfikat nr. 19627228 Blue Array Academy).

Klaudia jest w Rise360 od początku. Obecnie w roli team leadera zarządza projektami i pracuje nad monitoringiem celów biznesowych klientów.

Według modelu osobowości DISC Klaudia w pracy ma w sobie najwięcej z Mesjasza (zielony) oraz Analityka (niebieski), dlatego w naszej firmie zajmuje się przemienianiem chaosu w ład i porządek. Tworzy procedury i szablony, a także usprawnia procesy, a następnie wdraża je w życie.

Nie znosi niekompletnych pomysłów i działań. Według niej szczegóły muszą być dopracowane, a wszystkie przecinki na swoim miejscu. Etap planowania kończy dopiero wtedy, kiedy wie, po co i dokąd dążymy oraz kiedy zamierzamy osiągnąć cel. Akceptuje zakończenie wdrożenia, gdy powstałe dzieło jest jakościowe i dochodowe dla klienta. Uważa, że osiągnęła sukces w projekcie dopiero wtedy, kiedy klient odnotuje wzrost sprzedaży. To jest ten czynnik, który ją motywuje i napędza do działania.

Zgodnie z naszą ideą marketingu 360°, Klaudia często wychodzi poza ramy usługi SEO i holistycznie doradza klientom. Podpowiada, jak mogą udoskonalić swój marketing internetowy, doradzając między innymi, w jaki sposób zwiększyć poziom konwersji na stronach, czy też jakie rozwiązania wprowadzić, aby zwiększyć sprzedaż na różnych kanałach.

Klienci doceniają w Klaudii jej fachowe doradztwo, rzetelność oraz prawdziwe zaangażowanie. Zespół docenia jej dbałość o komfort pracy i opiekuńczość.

Prywatnie miłośniczka szeroko pojętej sztuki: od poezji śpiewanej, przez międzywojenne kino, po malarstwo. Uczy się grać na gitarze basowej. Lubi wyłapywać presje społeczne, które kierują naszymi decyzjami.

Narzędzia, z których Klaudia korzysta w pracy:

Ahrefs

Semstorm

Teamwork

Google Search Console

Webpozycja

MOZ

SemRush

Pingdom Tools

Linkhouse

WhitePress

Screaming Frog SEO Spider Tool & Crawler

Google Structured Data

WordPress, IAI Shop, WooCommerce

Google Keyword Planner

Certyfikaty

Specjalista pozycjonowania stron internetowych (certyfikat nr. 19627228 Blue Array Academy)

Analityka Google Analytics 4.0

Ahrefs

Szkolenie z zarządzania finansami i czytania sprawozdań finansowych

Artykuły Klaudia Chabrzyk

Cookies?

Chcesz zwiększyć sprzedaż w internecie? Napisz!
Błażej Katarzyński

Potrzebujesz konsultacji?