Grzegorz Rydzkowski

Senior Developer

Grzesiek ma 33 lata i mieszka w Gdańsku. W Rise360 odpowiada za opiekę nad projektami – nadzoruje je, wdraża i serwisuje, okazjonalnie administruje też serwery www klientów.

Jego przygoda z programowaniem rozpoczęła się w 2008 roku na studiach, po których pracował w dziale IT urzędu miejskiego, we własnym zakresie rozwijając swoją pasję programistyczną, realizując projekty jako freelancer i szybko zyskując klientów wśród dużych agencji digitalowych. Od 4 lat programowanie jest jego stałym zajęciem. Zdobył doświadczenie jako lider zespołu, zyskując umiejętności wyznaczania standardów, technologii i code review oraz odpowiadając za wsparcie kluczowych klientów.

Grzesiek specjalizuje się w CMS Wordpress wraz woocommerce, ma wiedzę z zakresu programowania w PHP, SQL, JavaScript, HTML oraz CSS. Miał okazję tworzyć aplikacje webowe, duże serwisy internetowe – na przykład dla mam szukających pracy czy integracje z portalami typu OtoMoto. Obecnie nie przestaje się rozwijać – zdobywa wiedzę po stronie backend, jak i frontend, poznaje nowe technologie, biblioteki oraz frameworki, takie jak laravel, react, next.js czy three.js. Jest fanem automatyzacji i dąży do oddawania jak największej ilości zadań maszynom – pomaga mu w tym język programowania, jakim jest Python oraz popularne modele językowe AI.

Prywatnie Grzesiek pasjonuje się programowaniem, podróżami i kawą, jest fanem MMA i technologicznych zakupów. Wychowuje dwójkę dzieci i marzy o tym, aby w przyszłości choć na dwa lata dołączyć do grona cyfrowych nomadów.

Narzędzia, z których Grzegorz korzysta w pracy:

PHP STORM

Visual Studio Code

Docker

Figma

GIT Kraken

Github

DevToys

SSH

Obsidian

Polypane

1password

Cookies?

Chcesz zwiększyć sprzedaż w internecie? Napisz!
Błażej Katarzyński

Potrzebujesz konsultacji?