Witamy w Rise360 Business & Marketing

Opinie

Opinia o Rise360 – DCZS.pl

 • 5 star review  Nie jestem łatwym klientem. Współpracuję z Rise poprzez stały kontakt z Błażejem Katarzyńskim kilkanaście miesięcy. Zakres prac: stworzenie od podstaw mobilnej wersji przestarzałej strony firmowej, modyfikacje tegoż samego "dziwnego" serwisu firmowego, Pogotowie Ratunkowe - Wordpress, burze mózgu, doradztwo interwencyjno - sytuacyjne oraz inspiracje. Ujmujące cechy współpracy: 1. Merytoryczne porady; 2. stała gotowość do pomocy; 3. wzorowe miękkie relacje, 4. konsekwencja w realizacji celu; 5. cierpliwość do "gwoździ" takich jak ja; 6. Najważniejsze - wysoki poziom usług. Polecam!

  thumb Marcin Bacia
  11/03/2016

  5 star review  Polecam ..polecam i jeszcze raz polecam 😉 Współpraca na najwyższym poziomie .

  thumb Katarzyna Kuczek
  10/20/2016

  5 star review  Profesjonalizm, profesjonalizm � i maja duzo cierpliwości .Strona bardzo ładna � .Jestem bardzo zadowolona.

  thumb Beata Zimka
  1/18/2017
 • 5 star review  Współpracuję z wieloma agencjami interaktywnymi, ale to Rise360 wyróżnia się zdecydowanie na tle innych bardzo solidną pracą u podstaw. Strony które wychodzą od chłopaków są bardzo dobrze zoptymalizowane i dostosowane do aktualnych wymogów wyszukiwarek internetowych. Zdecydowanie polecam i rekomenduję.

  thumb Paweł Moczulski
  8/04/2017

  5 star review  Z firmą RISE360 współpracuje w systemie B2B od prawie 2 miesięcy. Zrealizowaliśmy razem kilka projektów. W ich słowniku nie ma słowa "nie", a podejście pełne profesjonalizmu i odpowiedniej wiedzy skłania mnie ku długofalowej współpracy.

  thumb Mateusz Kuchciński
  7/06/2017

  5 star review  Jestem bardzo zadowolona z obsługi pomimo że wszystko załatwiane jest na odległość. Świetnie rozwiązania w przystępnej cenie. Polecam obsługę stron internetowych.

  thumb Magdalena Marędziak
  10/20/2016
 • 5 star review  Jestem bardzo zadowolona. Współpraca przebiegła szybko i sprawnie. Wizytówki i vouchery pierwsza klasa. Serdecznie polecam 🙂

  thumb Ania Artych
  11/04/2016

  5 star review  Tych punktów jest stanowczo za mało aby ocenic fachowość firmy. Z tak szybką reakcją i działaniem nie mialam wczesniej do czynienia. Współpracuję już ponad rok z rise360 i dotąd mnie nie zawiedli w potrzebie. Polecam ja im kiedyś zaufalam w ciemno. Warto było.

  thumb Małgorzata Wojnicz-Sianożęcka
  10/27/2016

  5 star review  Współpraca z panem Błażejem i jego firmą jest wyjątkowa. Ten młody człowiek jest postacią energiczną, otwartą, z głową pełną niebagatelnych pomysłów i przede wszystkim z solidną wizją. Pan Błażej pomógł mi z uruchomieniem dwóch stron internetowych (blogów) i służy wsparciem przy każdej większej bądź mniejszej zmianie. Jego zaangażowanie oraz pomysły są godne uwagi. Usługi Rise360 poleciła mi przyjaciółka i się nie myliła. Dlatego ja z czystym sumieniem i ogromną przyjemnością polecam je innym Internautom. Nie zawiedziecie się i uzyskacie świetnego partnera, który wypromuje Wasz biznes, Wasze marzenia i Waszą osobowość w wirtualnym świecie.

  thumb Dawid Mitura
  10/20/2016
 • 5 star review  Solidny partner.

  thumb Sebastian Wojdyga
  10/20/2016

  5 star review  Z firmą współpracuję hm....2 lub 3 lata. Z każdego projektu jestem w 100% zadowolona, pacjenci gabinetu często wspominają, że poza opiniami dużą uwagę zwraca moja strona internetowa. Dziękuję za dotychczas, pozostaję wierna i równie wiernie polecam dalej!

  thumb Dominika Bilik
  10/24/2016

  5 star review  Zleciliśmy RISE360 stworzenie 3 stron. Współpraca układała się wspaniale i terminowo, polecam wszystkim.

  thumb Edek Koziarzewski
  8/23/2017
 • 5 star review  Pełen profesjonalizm, doractwo i usługi na wysokim poziomie. Cieszę się, że wybrałam RISE360 na pomoc w rozwoju mojej firmy. Polecam

  thumb Klaudia Julkowska
  7/15/2017

  5 star review  Bardzo profesjonalne podejście i ogromne doświadczenie.

  thumb Marcin Tymków
  1/18/2017

  5 star review  długo zwlekałam z napisaniem recenzji. powód jeden - jak napiszę prawdę, to klienci będą walić do tej firmy drzwiami i oknami i my się nie dopchamy w tym tłumie 🙂 no, ale mówią że tym co dobre trzeba się dzielić, więc się dzielę. rzadko kiedy w czasach obecnych można spotkać ludzi, którzy będą zarabiać z tobą a nie na tobie. Rise360 jest dobrym przykładem firmy z zasadami. zawsze pomocni, kreatywni, traktują klienta po ludzku i z wielkim szacunkiem, czasem z jajem 🙂 wszystkim którzy szukają konkretnego i porządnego partnera w swoim biznesie, któremu zależy na rozwoju klienta, serdecznie polecam.

  thumb Nadia Poliszczuk
  10/22/2016
 • “Z Rise360 współpracuję od 2 lat i nie zamieniłabym na nikogo innego – w każdej chwili mam pomoc, jeśli jest mi potrzebna. Strona internetowa jest moją wizytówką – dzięki że jesteście, polecam nieustająco!”

  Dominika Bilik – Podologicznygabinet.pl

 • Nie jestem łatwym klientem. Współpracuję z Rise poprzez stały kontakt z Błażejem Katarzyńskim kilkanaście miesięcy. Zakres prac: stworzenie od podstaw mobilnej wersji przestarzałej strony firmowej, modyfikacje tegoż samego “dziwnego” serwisu firmowego, Pogotowie Ratunkowe – WordPress, burze mózgu, doradztwo interwencyjno – sytuacyjne oraz inspiracje.

  Ujmujące cechy współpracy:
  1. Merytoryczne porady;
  2. stała gotowość do pomocy;
  3. wzorowe miękkie relacje,
  4. konsekwencja w realizacji celu;
  5. cierpliwość do “gwoździ” takich jak ja;
  6. Najważniejsze – wysoki poziom usług.

  Polecam!

  Marcin Bacia Właściciel firmy fizjoporadnia.pl, Warszawa

 • “Błażej z Rise360 skutecznie rozwiązał mój problem! Dzięki stronie w tym roku moja firma wygenerowała bardzo duże zyski. W końcu uwierzyłem, że reklama w internecie jest dobrą inwestycją. Już nie muszę się bać o klientów.”

  Andrzej Pajko, Właściciel zakładu kamieniarskiego PHU GRANIT z Wielkopolski

 • Jestem bardzo zadowolona z obsługi pomimo że wszystko załatwiane jest na odległość. Świetnie rozwiązania w przystępnej cenie. Polecam obsługę stron internetowych.

  Magdalena Marędziak Właścicielka firmy Twojkosmetolog.com, Gliwice

 • Tych punktów jest stanowczo za mało aby ocenic fachowość firmy. Z tak szybką reakcją i działaniem nie mialam wczesniej do czynienia. Współpracuję już ponad rok z Rise360 i dotąd mnie nie zawiedli w potrzebie. Polecam ja im kiedyś zaufalam w ciemno. Warto było.

  Małgorzata Wojnicz-Sianożęcka Właścicielka firmy Gabinetwojnicz.pl, Nowy Dwór Mazowiecki

 • Jestem bardzo zadowolona. Współpraca przebiegła szybko i sprawnie. Wizytówki, vouchery oraz logo pierwsza klasa. Serdecznie polecam 🙂

  Anna Artych Właściciel firmy PODO-LOG, Siedlce

 • “To szkolenie było strzałem w dziesiątkę! Wiedza, którą mi przekazywano jest bardzo fachowa, a część praktyczna szkolenia najbardziej rozwija umiejętności sprzedaży i kontaktu z klientem. Teraz jestem w stanie sprzedać każdy produkt. Polecam! :)”

  Ewa Prusek – Podolog z Coramed