Ewelina Grzona

Specjalista Google Ads

W naszym zespole Krzysztof jest odpowiedzialny za rozwój usług pod kątem kampanii Google Ads. Rozwija analityczne dashboardy, prowadzi działania analityczne i mierzy konwersję do Google Analitycs. Wśród jego zadań znajduje się też opieka nad klientami z branży e-commerce.

Ma doświadczenie w rozwijaniu strategii kampanii płatnych, a w swojej dotychczasowej pracy miał okazję korzystać z wyspecjalizowanych narzędzi, co pomogło mu osiągać imponującą skuteczność w wykonywanych działaniach. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuje teraz w pracy z klientami Rise360. Krzysztof stale się rozwija, biorąc udział w szkoleniach branżowych, aby pozostawać na bieżąco ze zmieniającymi się trendami i wychodzić im naprzeciw. Może pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu własnego zespołu, ma na swoim koncie wdrażanie nowych specjalistów w dziale reklamy.

Krzysztof zajmuje się też nagrywaniem kursów przeznaczonych dla osób, podobnie jak on, pasjonujących się marketingiem. Swój prywatny czas spędza aktywnie – ćwicząc na siłowni, biegając lub jeżdżąc na rolkach, gra też na gitarze basowej.

Narzędzia, z których Ewelina korzysta w pracy:

Google Ads

Microsoft Ads

Criteo

Google Analytics 4

Google Tag Manager

Sembot

Traffic Watch Dog

Lighthouse

Google Speed Insight

Google Keyword Planner

Google Trends

Google Ads editor

Microsoft Advertising Editor

Certyfikaty

CSS Advanced Feeds 2023: Google

CSS Advanced Performance Max certificate: Google

Podstawy Menedżera tagów Google: Google

Allegro Ads

Cookies?

Chcesz zwiększyć sprzedaż w internecie? Napisz!
Błażej Katarzyński

Potrzebujesz konsultacji?