Przemysław Przybylski

Head of SEO

Od 13 lat zawodowo związany z marketingiem internetowym – w tym czasie przeprowadził ponad 500 kampanii SEO/SEM, przeszkolił ponad 30 pozycjonerów od podstaw lub poziomu junior do umiejętności eksperckich, a także skutecznie rozwijał działy SEO w agencjach i uzupełniał braki kompetencji. Był współzałożycielem agencji marketingu online Semcore. To współautor dwóch książek związanych z branżą, wydanych przez Wydawnictwo Biznesowe Expertia. Jedna z nich to praktyczny poradnik E-Commerce 2.0, który wspiera przedsiębiorców na różnych etapach prowadzenia biznesu, druga to Biblia Social Media – w niej zaprezentowano możliwości, jakie dają media społecznościowe i pokazano, w jaki sposób wykorzystać ich potencjał w realizacji celów biznesowych.

Marketing internetowy to nie tylko praca Przemysława – to również jego pasja, w której nieustannie się rozwija, zdobywając nowe kompetencje i poszerzając wiedzę. Każdy projekt to dla niego cenne doświadczenie i inspiracja do podejmowania nowych wyzwań.

W Rise360 Przemysław kieruje działem SEO, przygotowuje kompleksowe strategie działań, aby odpowiedzieć na cele biznesowe klientów, nadzoruje pracę pozycjonerów i analizuje efektywność wdrażanych rozwiązań, dążąc do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Wnosi do naszego zespołu wieloletnie doświadczenie i wiedzę branżową oraz inspiruje współpracowników pasją, z jaką podejmuje kolejne zadania.

Narzędzia, z których Przemysław korzysta w pracy:

Google Search Console

Google Ads

Google Tag Manger

Google Index API

Google Analytics 3, 4

Ahrefs

Majestic

Cookies?

Chcesz zwiększyć sprzedaż w internecie? Napisz!
Błażej Katarzyński

Potrzebujesz konsultacji?