Pozycjonowanie - Agencja marketingowa

Usługi pozycjonowania w agencji marketingowej

Jeśli zależy Ci, aby wyprowadzić Twoją stronę internetową na najwyższe pozycje w wyszukiwarce, potrzebujesz usługi pozycjonowania. Badania pokazują, że około 95% ruchu pochodzi z pierwszej strony w wynikach wyszukiwania. Oznacza to, że zdecydowana większość Twoich nowych potencjalnych klientów, odnajdzie Twoją stronę w internecie tylko wtedy, gdy będzie ona wypozycjonowana na najwyższe pozycje w wynikach Google. Aby osiągnąć ten cel, korzystamy tylko z bezpiecznych i sprawdzonych działań SEO, zarówno bezpośrednio na stronie jak i poza nią.

Ranking Google wpływa na przypływ nowych osób na Twojej stronie

Witryn, które są wyświetlane na jednej stronie wyszukiwarki jest dziesięć. Wśród nich, na samej górze są reklamy, czyli wyniki płatne. Poniżej znajdują się wyniki bezpłatne. Z nich, najważniejsze i najbardziej pożądane przez Ciebie powinny być pierwsze trzy wyniki organiczne (bezpłatne). To zawsze w TOP3 wyszukiwań wchodzi najwięcej osób szukających produktów lub usług w wyszukiwarce. Na przykład: w TOP1 wchodzi około 30% wszystkich osób, które wyszukiwały Twój produkt w Google. W TOP2 już około 15%, a w miejsce trzecie 10%. Oznacza to, że mimo świetnych produktów bądź usług, klienci mogą nie wejść na Twoją stronę, ponieważ chwilę wcześniej odwiedzili tę, która wyświetliła im się jako pierwsza w wyszukiwaniu w Google.

Nasi specjaliści SEO stosują wszystkie zasady przyjazne Google, aby zwiększyć odwiedziny i sprzedaż na stronie klienta. Dzięki temu usługa pozycjonowania w naszej agencji marketingowej sprawi, że Twoja witryna osiągnie wysoką pozycję w wyszukiwarce.

Na czym polega usługa pozycjonowania agencji marketingowej? – działania on site

Ponad 50 procent sukcesu w pozycjonowaniu to działania na Twojej stronie. Z tego powodu, rozpoczęcie usługi pozycjonowania rozpoczyna się od optymalizacji strony głównej oraz podstron ofertowych. Proces ten obejmuje modyfikację atrybutów ALT zdjęć oraz meta disctription, czyli tytułów i opisów stron wyświetlanych w wynikach wyszukiwania. Zawiera on także optymalizację treści i nagłówków na stronie tak, aby były łatwe do wyszukania. Drugą połową sukcesu są działania off site. Jednym z nich jest na przykład link building. Pod tą nazwą kryje się tworzenie wartościowych linków z domem zewnętrznych prowadzących do strony klienta.

Jak długi jest proces pozycjonowania?

Pozycjonowanie jest działaniem długofalowym. Pierwsze efekty mogą być widoczne po czasie 3 do 6 miesięcy. Google co jakiś czas analizuje zmiany, które wystąpiły na stronie i zmienia jej ocenę. Ocena ta jest wystawiana przez roboty Google, które sprawdzają naszą stronę pod kątem np. przyjaznych i wartościowych dla użytkownika treści. Między innymi od niej zależy pozycja w wynikach wyszukiwania. Im wyższa, tym wyżej się pojawimy. Służy ona jako pewnego rodzaju ranking stron przyjaznych użytkownikom. Analiza Google ma duże znaczenie zwłaszcza na początku pozycjonowania. Gdy nasi specjaliści z Rise360 wprowadzają wiele zmian na stronie, ważnym jest, aby dać czas dla Google na reakcję.

W naszej agencji marketingowej we Wrocławiu dbamy, aby usługa optymalizacji oraz idące z nią zmiany były naturalne, bez przeoptymalizowania. Wybierając naszych specjalistów, będziesz otrzymywał comiesięczne raporty, które regularnie podsumowują nasze działania i wyniki. Stawiamy na pełną współpracę, oznacza to, że w każdej chwili możesz do nas zadzwonić, a my powiemy Ci, jakie działania właśnie wykonujemy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze pozycjonowania, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

 

Udostępnij

Zobacz również

Cookies?

Chcesz zwiększyć sprzedaż w internecie? Napisz!
Błażej Katarzyński

Potrzebujesz konsultacji?